ÜLDTINGIMUSED

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest nordenbaby.eu ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LEPINGU SÕLMIMINE

Norden Baby OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Norden Baby OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

HIND

Norden Baby OÜ-s müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehtedel. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind.

TOODETE SAADAVUS

Norden Baby OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis tegelikult on otsa saanud,siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

OSTMINE

1. Leia endale sobiv toode.

2.Vali toote värvus ja suurus ning vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”

3.Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule “Ostukorv”, mille vajutamisel avaneb ostukorvi vaade. Kui ostukorvi lisatud toode on ainuke, mida soovid soetada, vajuta nuppu “Vormista tellimus” (kui soovid Norden Babys ringi vaadata ning lisaks olemasolevale tootele näiteks juurde tellida, võid liikuda “Tagasi poodi” nupu abil uuesti tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel).

4.Vajutades “Vormistage tellimus” avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. Norden Babys on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana.  Palun täida nõutud väljad:

  • Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Omniva pakiautomaat, Itella SmartPost pakiautomaat, Eesti Posti postkontor või Muu.
  • Vali sobiv “Makseviis”. Norden Babys saad tasuda Swedbank’i, SEB, Nordea, Danske Bank pangalingi, PayPal konto kaudu või krediitkaardiga. Kui oled valinud sobiva, pane linnuke kasti ”Olen läbi lugenud Tingimused & privaatsus ning nõustun nendega” ning ”Jätka”.

5. Kontrolli tellimus üle ning vajuta seejärel “Kinnita tellimus”.

6.Sind suunatakse eelnevalt valitud internetipanka, PayPal või krediitkaardi kontole, kus saad makse lõplikult sooritada.
NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

7.Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnituse ning arve.